czwartek, 12 lutego 2015

Wyniki konkursu z bransoletkami, a wlasciwie ich brak

Hej Kochani! Przepraszam, że tak późno piszę na ten tamat, ale kompletnie nie wiedziałyśmy z Pauliną jak zakończyć ten konkurs.
Niestety przez cały miesiąc zgłosiło się tylko 17 osób! Sytuacja przykra, bo idea rozdania była na prawdę fajna i jak wiecie, dochody z nagród miały pójść na szczytne cele...
Czekałyśmy długo i dopiero dziś ostatecznie podjęłyśmy decyzję.
W takiej sytuacji zadecydowałyśmy z Pauliną, że konkurs po prostu odwołamy. Bardzo Was przepraszam, ale nie spodziewałam się, że zainteresowanie będzie tak małe, wręcz znikome...

Zarówno na moim blogu, jak i Pauliny (http://loveandvanillascent.blogspot.com) obecnie trwają inne konkursy, więc nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do udziału w nich. Na pewno każda z Was znajdzie coś dla siebie, a wszystkie osoby, które zgłosiły się do konkursu który nie wypalił, dostaną dodatkowo po 2 losy w innych rozdaniach na Naszych blogach. Myślę, że tak będzie najuczciwiej. 

15 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Moje zdjęcie
Witam! Jestem studentką filologii angielskiej, w wolnym czasie lubię czytać blogi o tematyce związanej z kosmetykami i wizażem jak i sama tworzyć swoje recenzje, stąd pomysł na założenie bloga. Postaram się by blog nie ograniczał się do tematyki kosmetyków, a dotyczył również innych dziedzin życia. Zapraszam do zaglądania tu częściej i obserwowania jak blog się rozwija!:)