poniedziałek, 17 marca 2014

Wyniki kuferkowego rozdania!

Witam! Dziś dzień Świętego Patryka, mam nadzieję że przynajmniej część z Was napiła się zielonego piwka!:) Ja już od kilku dni mam w domu gości, ale właśnie znalazłam wolną chwilę, więc wylosowałam zwycięzcę kuferkowego rozdania.

Kochana gratuluję i czekam na wiadomość!
Całą resztę mogę pocieszyć tym, że planuję kolejne rozdanie; kosmetyczne i troszkę mniejsze, ale z większą ilością zwycięzców.:)
Pozdrawiam!
P.S. Zapraszam do poprzedniego posta!:)

32 komentarze:

 1. Również gratulacje dla zwyciężczyni :). Ja nie wypiłam zielonego piwka za to normalne z sokiem malinowym. Może i się nie liczy ale za to jakie dobre! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to się poszczęściło! Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Łiii gratuluję Paulina :*
  Ja świętowałam dzień św Patryka, ale normalnym piwkiem, nie miałam zielonego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale szczęściara :) Gratulacje !

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam serdecznie na rozdanko. Znajdzie się coś dla każdego ponieważ jest aż 5 zestawów co za tym idzie 5 zwycięzców. W tym m.in. Nowe balsamiki od organique http://pazurkiumyszy.blogspot.com/2014/03/rozdanie-wygrywa-5-osob.html

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Moje zdjęcie
Witam! Jestem studentką filologii angielskiej, w wolnym czasie lubię czytać blogi o tematyce związanej z kosmetykami i wizażem jak i sama tworzyć swoje recenzje, stąd pomysł na założenie bloga. Postaram się by blog nie ograniczał się do tematyki kosmetyków, a dotyczył również innych dziedzin życia. Zapraszam do zaglądania tu częściej i obserwowania jak blog się rozwija!:)