niedziela, 30 marca 2014

Spotkanie blogerek w Leszczynach - ŚLĄSKIE - nabór

Kochani, na Naszym pierwszym spotkaniu Anita mówiła, że będziemy chciały zorganizować kolejne. W końcu nadszedł ten czas! Spotkanie odbędzie się w Leszczynach, w domku, a dokładnie w ogrodzie Pauliny! Postanowiliśmy nie szukać żadnych lokali i myślę, że jest to dobre rozwiązanie, ponieważ nie będziemy musiały się spieszyć, będzie większa swoboda i nie trzeba składać się na bony.

Poszukujemy tylko i wyłącznie osób, które są otwarte na nowe znajomości i lubią rozmawiać z nowymi osobami, nie zamykając się w swoich grupkach. Chciałybyśmy, aby wszyscy ze sobą choć chwilę porozmawiali.

Spotkanie organizujemy w 3: Ja, Paulina i Anita Poszukujemy do Naszego grona jeszcze 9osób!
Data wstępna to: 21 czerwiec o godzinie 15:00.

Stwierdziłyśmy, że każda z nas, przyniesie jakiś poczęstunek, napój, może nawet zrobimy grilla?
O tym, będziemy informować na bieżąco, po zebraniu odpowiedniej ilości osób.
Chcemy zrobić też coś pożytecznego. Przyjmiemy każde ubranie, buciki, zabawki, cokolwiek pomocnego dla dzieci z Domu Dziecka bądź Samotnej Matki. Jest to punkt obowiązkowy do zakwalifikowania się! Jeśli ktoś nie ma ochoty się dzielić, proszę się nie zapisywać! Nie chodzi nam o kupno nowych rzeczy, tylko o coś, co jest w dobrym stanie, a Wy tego już nie użytkujecie. 


O zgłoszenia prosimy na adres email: psychodelax3@interia.pl do 27 kwietnia! Prosimy o podanie adresu bloga oraz w tytule emaila o wpis " zgłoszenie na spotkanie blogerek "Jeśli lista zapełni się szybciej, będziemy informować! O dostaniu się na spotkanie, zostaniecie poinformowani poprzez email.

Leszczyny znajdują się ok. 20 minut autobusem od Rybnika. Można dojechać również linią 194 z Gliwic i okolic. Zajmie to ok. godzinę. Z Katowic i okolic można dojechać pociągiem co zajmie również około godziny.

17 komentarzy:

 1. I Ty tez kusisz takim spotkaniem ;P Juz u Pauliny czytalam i sie rozmarzylam, jak fajnie by bylo moc w nim uczestniczyc ;) Zazdroszcze Wam Dziewczyny i pozdrawiam serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
 2. :( Zapraszam do Łodzi! Chętnie bym wzięła udział w takim spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam do Was za daleko :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Od razu życzę miłego spotkania :) Niestety, mam trochę daleko do Was ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie spotkanie w domku, ogrodzie, czerwiec fantastycznie:) Tylko pozazdrościć.Życzę Wam już teraz ,żeby wszystko się udało:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłabym chętna na spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! W takim razie czekamy na e-mail :))

   Usuń
 7. Żałuję, że nie będę mogła z Wami wtedy być :( Mam ustną maturę z angielskiego akurat w ten dzień (nawet w okolicach tej godziny!).

  OdpowiedzUsuń
 8. Ojeeeej:) Jak fajnie:) i niedaleko mnie:D:D i bardzo chętnie bym się na dzieciaki zrzuciła <3
  Tylko nie wiem, czy mogę, bo ja tu dopiero od niedawna jestem:):)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Moje zdjęcie
Witam! Jestem studentką filologii angielskiej, w wolnym czasie lubię czytać blogi o tematyce związanej z kosmetykami i wizażem jak i sama tworzyć swoje recenzje, stąd pomysł na założenie bloga. Postaram się by blog nie ograniczał się do tematyki kosmetyków, a dotyczył również innych dziedzin życia. Zapraszam do zaglądania tu częściej i obserwowania jak blog się rozwija!:)